هندپن‌های

زنگ‌نزن

هندپن‌های
فولاد
زنگ‌نزن

هندپن فولادی ضد زنگ در بین انواع مختلف هندپن بسیار محبوب است. به بیان واضح‌تر، ممکن است با زنگ آهن آشنا باشید ، مانند پودر نارنجی یا رسوب سختی است که می توانید روی هر چیزی از فولاد مشاهده کنید. این امر باعث از بین رفتن و تخریب مواد آهن می شود. فولاد ضد زنگ یک نوع فولاد (آلیاژ آهن) است که در برابر زنگ زدگی مقاوم است ، به طور علمی گفته می شود خوردگی. بنابراین فولاد ضد زنگ زنگ نمی زند و در تماس با اکسیژن و سایر محیط های خورنده پایدار می ماند.

هندپن‌های فولاد
نیتراد یا هندپن‌های
فولاد زنگ‌نزن

فولاد از 20 سال پیش برای ساخت هندپن،پنتام ، هنگدرام استفاده می شود (بیشتر بخوانید) اما هندپن فولادی ضد زنگ کاملا به تازگی وارد بازارشده است بنابراین برای درک بهتر ویژگی های یک ساز ساخته شده از فولاد ضد زنگ ، بهترین راه مقایسه آن با دستبندهای فولادی نیتراد است.

 

توجه داشته باشید که بسیاری از ویژگی های هندپن به عوامل و تکنیک های زیادی بستگی دارد که توسط سازندگان مختلف مورد استفاده قرار می گیرد ، اما به طور کلی استینلس استیل هندپن ها، دامنه صدایی بیشتر و ماندگاری صدای بیشتری دارند در مقایسه با هندپن نیتراد دارد این ویژگی ها باعث می شود که هندپن فولاد ضد زنگ برای پخش آهسته مناسب تر باشد که برای مدیتیشن و صدا درمانی استفاده می‌شود.

همین الان سفارش خود را ثبت کنید 

و هندپن خود را تحویل بگیرید

مراقب‌ و نگهداری

همانطور که می دانید ، فولاد همیشه مستعد زنگ زدگی و خوردگی است ، بنابراین هندپن‌های فولادی نیترات را باید همیشه با روغن/موم مناسب پوشانده شود تا از زنگ زدگی آنها جلوپیری شود  نحوه حفاظت کامل از شما در اینجا Pantam توضیح داده شده است. فراموش نکنید که بزرگترین دشمن ساز موسیقی دوست داشتنی شما همیشه آسیب فیزیکی است ، بنابراین همیشه با آنها مراقب باشید. همراه داشتن دستگیره در داخل یک محافظ سخت یا محافظ نرم برای موارد مختلف .همیشه توصیه می شود

طراحی و رنگ‌بندی

کیتاپنتام همیشه در تلاش است تا طرح های منحصر به فرد و خاص هندپن‌ها را برای علاقمندان طراحی کند.(در حال حاضر تولید این ساز در 2 رنگ برنز و نقره‌ای امکان پذیر است) برای مشاهده طرح های بیشتر ، لطفاً از گالری ما دیدن کنید و یا به کانال یوتیوب ما مراجعه کنید

با فرآیند خرید آشنا شوید