سفارش

کیتاپنتام

هرآنچه باید قبل از
خریدن ساز خود بدانید

تمام اطلاعاتی که باید برای ثبت سفارش خود در نظر داشته باشید

کیتاپنتام قادر است کلیه گامها (اسکیلهای) ممکن برروی شلهای 21 اینچی را تولید کند، همچنین مینی هندپن بر روی شلهای 18 اینچی نیز در رستور کار قرار دارد که به زودی وارد بازار خواهند شد.  شما می توانید از از طریق فرم سفارشی سازی زیر آنچه را که دوست دارید به صورت مرحله به مرحله انتخاب کنید. 

 

پس از ارسال این فرم، شما ایمیلی به صورت اتوماتیک دریافت خواهیدی کرد که جزئیات کامل در مورد سازها، قیمت ها و مدت زمان انتظار را به اطلاع شما می رساند. سپس در صوت تمایل به ثبت سفارش مبلغ پیش پرداخت را واریز کرده و برای نهایی شدن ثبت سفارش با ما در ارتباط خواهید بود.

رنگ ساز

در زمینه رنگ ساز، کیتا پنتام همیشه سعی نموده تا با خلاقیت بالا انواع و اقسام رنگها برای سلایق مختلف را ایجاد کند. در این بین برخی از رنگها به صورت رایگان و برخی دارای هزینه اضافی خواهند بود. شما میتوانید با بازدید از صفحه گالری طرحهای ما را ملاحظه نموده و آنچه مورد نظرتان است را در قسمت توضیحات برای ما بفرستید.

همین حالا هندپن خود را سفارش دهید

فرم سفارش ما به شما این امکان را می دهد تا گام و متریال ساز مورد علاقه خود را انتخاب کرده و یادداشت های اضافی را به آن اضافه کنید. هندپن را در 2 مرحله خریداری کنید ،ساز مورد نظر خود را انتخاب کنید و اطلاعات تماس خود را وارد کنید.

در صورتی که اسکیل مدنظر خود را در لیست پیدا نکردید یا اسکیل سفارشی می خواهید ، لطفاً به ما ایمیل بفرستید contact@kitapantam.ir

همه ساز‌های ما همراه یک بطری 60 میلی لیتری روغن محافظ ساز به همراه یک پارچه میکروفیبر ، یک سافت‌کیس یا یک هاردکیس ارسال خواهند شد